Сьогодні, у Міжнародний день медичної сестри та медичного брата, хочемо щиро подякувати вам за ту величезну роботу, яку ви виконуєте щодня.
У нашому центрі працює 50 медичних сестер та 1 медичний брат – і кожен із вас є надзвичайно важливою частиною нашої команди. Особливо цінуємо вашу професійність та самостійність. Ви не просто помічники лікарів, а надійні колеги й справжні партнери у спільній справі.
Дякуємо вам за витримку, людяність, відповідальність і щоденну відданість своїй професії. Саме на вас часто тримається спокій пацієнтів і злагоджена робота всієї медичної команди.
Ми щиро пишаємося кожною і кожним із вас!